Ve financích se pohybuji přibližně 17 let.
Začínal jsem v OVB, kde jsem asi po půl roce skončil, poté jsem působil v makléřské společnosti BSF - Bohemia Service Finance, kde jsem při práci spíš zlevňoval pojistky, řešil jsem klientům úrazové pojištění, povinné ručení, pojistky na nemovitost nebo třeba tzv. penzijko na důchod.
Nicméně opravdové komplexní finanční a majetkové poradenství jsem začal dělat v polovině roku 2019, kdy jsem opustil po několika letech zaměstnání a vydal jsem se cestou podnikání.
Nastoupil jsem do společnosti Fincentrum a během krátké chvíle jsem s kolegy přešel do nově vznikající a dnes velmi úspěšné a nejrychleji rostoucí firmy na trhu - 4Fin Bettertogether.
Mým hlavním motem je: "Když už něco děláš, dělej to pořádně" a i tak se snažím přistupovat ke své práci a ke svým klientům.
Dnes jsem držitelem akreditovaného a Mezinárodního certifikátu EFA - European Finacial Advisor (Evropský finanční poradce), který mě zavazuje dodržovat vysoké standardy a svou práci dělat poctivě, svědomitě a s nejlepší péčí a servisem o klienty.
Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.
Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.
Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.
1. Představení spolupráce a vzájemné poznání se s klientem
2. Finanční analýza - zjištění přání, cílů a potřeb klienta
3. Příprava finančního plánu a představení klientovi
4. Administrativa - úpravy, změny, smlouvy a veškerá potřebná administrace
5. Servis a následná péče o klienta (kalkulace aut, majetku, stav investic, hlídání výročí smluv, pravidelná aktualizace dle potřeb klienta...)
V poslední době se hodně hovoří o chystané superdávce, kterou ministerstvo práce a sociálních věcí plánuje zavést jako součást reformy sociálního systému. Mnozí si slibují, že tento nový nástroj přinese větší přehlednost a spravedlnost do oblasti státní podpory. Nicméně je důležité mít na paměti, že skutečná finanční jistota začíná u nás samých. Doporučuji vám přečíst si můj článek a zjistit, proč byste se neměli spoléhat pouze na to, co nabídne stát, ale měli byste aktivně pracovat na svém vlastním finančním plánu.
Pokud se zamýšlíte nad otázkou, zda potřebujete úrazové nebo životní pojištění, nejste sami. Mnoho lidí si není jisto, jaké výhody a nevýhody tyto dva typy pojištění přinášejí. Ačkoliv mohou na první pohled vypadat podobně, jejich účely jsou odlišné a pokrývají jiné situace. V tomto článku vám přiblížím hlavní rozdíly mezi úrazovým a životním pojištěním a poradím, kdy které z nich může být pro vás to pravé. Zjistíte tak, proč je důležité rozumět těmto pojmům a jak si zajistit adekvátní ochranu.
Pokud jste se rozhodli začít podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ), určitě vás napadla otázka, zda je pro vás nutné zřídit si podnikatelský účet. Zákon to sice výslovně nepožaduje, avšak oddělení osobních a podnikatelských financí může přinést řadu výhod. V tomto článku se podíváme na to, jaké jsou možnosti a co všechno byste měli zvážit při rozhodování o tom, jaký účet si zvolíte.
Vydělejte peníze navíc jenom tím, že o nich budete lépe přemýšlet. V tomto článku najdete několik tipů, které Vám pomohou vydělat peníze navíc.
Existují tři typy finančních rezerv. V tomto videu se dozvíte, jak je vytvářet a jak s nimi pracovat.
Při výběru investičních nástrojů platí pravidlo investičního trojúhelníku. Je to jednoduchý nástroj a v tomto videu se dozvíte, jak jej použít.
Dobrou pojistku poznáte nejčastěji v případech, kdy se něco stane. To už se ale nedá nic změnit. Jaká rizika pojistit a jak je pojistit se dozvíte v tomto videu.
Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít do mojí kanceláře, případně lze i komunikovat online.
Jsem AI asistent. Ptejte se mě na cokoliv z oboru financí.